Vytvoření úspěšných webových stránek

Máte nápad na webovou službu - ať už jde o podnikání, sdílení vašich myšlenek a nápadů se světem nebo jednoduše hledání a spojení s dalšími lidmi, kteří sdílejí vaše vášně.

Výzvou nyní je vytvořit si svůj web.

Pokud nevíte nic o webdesignu nebo HTML, pak se budování webu může zdát jako skličující vyhlídka. Avšak uvedení všech prvků úspěšného webu do praxe je jen otázkou znalosti správných kroků a nástrojů k použití.

Tato příručka bude obsahovat všechny hlavní věci, které potřebujete vědět.

Krok 1: Určete cíle svých webových stránek.

Spouštíte web z nějakého důvodu. Co chcete, aby stránky dosáhly?

Než začnete skutečně přemýšlet o samotném webu, posaďte se a skutečně si promyslete, čeho chcete na svém webu dosáhnout.

Pokud se jedná o obchodní web, bude vaším hlavním cílem zvýšení zisků z podnikání, ale budete to chtít rozdělit také na konkrétnější a přechodnější cíle, jako je zvyšování povědomí o značce nebo zvyšování návštěvnosti vaší prodejny.

Pokud doufáte, že budete psát příspěvky na blog o tom, co máte rádi, a nakonec svůj blog zpeněžit, pak budou vaše cíle založeny na provozu a budování vaši komunity.

I když chcete pouze použít svůj web k šíření myšlenek do světa nebo ke sdílení svých kreativních projektů, pravděpodobně chcete, aby je našli a spojili se s nimi i ostatní lidé.

Úspěšný design webu závisí na tom, co chcete z webu získat. Ať už chcete návštěvníky, prodej, předplatitele, slávu, komunitu nebo něco úplně jiného, ​​musíte začít jasným definováním a napsáním cílů vašeho webu.

Pokus si nevíte rady, mile rád Vám pomůžu.

  • Přečteno: 2543

Ing. Martin Macháček
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
603 338 720

© Mějweb  2017 - 2023 | Všechna práva vyhrazena.